Skocz do zawartości

Placement Guarantee Letter mam ale miejsca na campie nie!


Brazi

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie papierki złożyłem w kwietniu, po jakimś czasie otrzymałem PLacement Guarantee Letter, :( ale miejsca na konkretnym campie jako nie widać (a 27 już wylot) :) . I nie ma co ukrywać że troszkę martwi mnie ta niepewność. Mój konsultant :twisted: powiedział mi że podobno zdążają się takie przypadki iż ludzie dowiadują się o swoim przydziale dopiero na miejscu w NY i że nie ma powodów do obaw. Ale mnie to jakoś nie uspokoiło, bo nie wiem czy brać olejek do opalania i krótkie spodenki czy futro w razie gdybym miał jechać na Alaskę????

I czy w ogole będzie gdzieś dla mnie miejsce ??

Może ktoś z was lub z waszych znajomych był w podobnej sytuacji??

Poradźcie cos bo już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć!!!!!!! :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taka sama sytuacje jak Ty w zeszlym roku....i tak na dobra sprawe to bym sie cieszyl raczej a nie martwil......jak przyjechalem do Ny to spedzilem tam czekajac na prace chyba z siedem dni...mieszklaismy w hotelu Ramada ......i codziennioe jedzilismy na jakies wycieczki po NY......za wszytko placil Camp(jedzenie zakwaterowanie......czesto bylo tak ze dawali nam kase a my latalismy po knajkach z dobrymm zarciem i sie opycha;ismy)......a poza tym to zawarlem tam bardzo fajne znajomosci...w tym poznalem swoja dziewczyne...........wiec tu sie niem czefo obawiac tylko spodziewac sie fajnej przygody.......a prace na pewno dostaniesz.......Polacy sa raczej cenieni na rynku pracy.....tp tylko kwestia czasu......wiec wyluzuj.....i sie tym nie martw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..ja jestem w takiej samej sytuacji..28 mam wyleciec a nie mam jeszcze miejsca na campie..wczoraj dzwoniłam do biura w warszawie i powiedzieli mi, że raczej moge juz nie wyjechac.bo maja za malo czasu na znalezienie mi campu...i teraz nie wiem co o tym wszystkim myslec..czy sie pakowac czy nie..Ale pomimo tego nie trace optymizmu..i wierze ze cos dla nas znajda..:)

Pozdrawiam Aga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no lepiej sie spakuj....hehe....bo noz widelec.......moze sie im cos zmienilo ....nie wiem ...ale w poprzednim roku bylo wyrabiscie.......a ja np dostalem placement mimo ze papiery zlozylem dopiero w dniu 22 kwietnia ....czyli to juuz byl dedlajn.....i juz wiem gdzie jade........to sie nazywa urok osobisty:_) nieeee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...