Boneless Posted March 25, 2014 Report Posted March 25, 2014 Więc, jakoś za półtora roku jadę do USA będzie to po zakończeniu 2 klasy technikum czyli szedłbym do 3 klasy technikum w Polsce. Ale to nie ważne, chodzi mi tu o program ESL, jakie klasy on obejmuje? Jeśli szedłbym tam do klasy 11 czy 12 to czy ten program jest w każdej klasie? Niezależnie od tego w której się jest? I jak ogólnie on wygląda? Ma się osobną klasę czy jak?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.