Skocz do zawartości

Jak sprawdzic firme AU-PAIR??? www.aupairpoland.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem sie dowiedziec jak sprawdzic firme ktora miesci sie w gdyni www.aupairpoland.pl

nie wiem jak to zrobic firma nie ma zarejestrowanej dzialalnosci.

I boje sie ulokowac pieniadze w ciemno a nie wiem jak to sprawdzic?? czy ktos moze mi pomoc??

wiem tyle ze telefon maja zalozony w czerwcu 2004 wiec dlugo nie funkcjonuje, tak samo neostrada. Mam znajomosci w tpsa wiec moglem to sprawdzic ale co dalej??

za kazda informacje bede wdzieczny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy inne osoby maja refernecje z tej firmy bo na stronie ich nie ma, ja interesuje sie tez wyjazdem au pair i pierwszy raz słysze o tej agencji. Strone WWW maja kiepsko zrobiona takze to moze byc tez atut do tego by sie z nimi nie wybierac , oraz nie wiem po co ktos tam zaprezentował "prezentacje power point"(owszem zdjecia bardzo ladne ale po co to komu , jesli ktos sie intersuje au pair- zeby zachęcic kogos do wyjazdu :roll: . Ja bym skorzystał z innej agencji na Pomorzu masz ich troche {http://www.usa.info.pl/organizatorzy.php}<<na tej stronie sobie cos poszukaj<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ale juz wplacilem pieniadze, a stronka wyglada na stara ale jakies zmiany byly na serwerze we wrzesniu 2004 wiec sprawa jest nieciekawa bo wplacilem juz siano i czekam 3dni na info od nich i nic na razie nie slychac.... ogloszenie wisialo w urzedzie pracy wiec myslalem ze to pewna firma... boje sie ze dalem sie zrobic w balona... pozdrawiam i prosze o jakies podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...