Skocz do zawartości

Opłata Wizowa/pomoc Numer Potwierdzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dzisiaj wniosłem opłatę za wizę B2,wyszło 496zł.Wszystko ok,dostałem dowód wpłaty,potwierdzenie itd.Wiadomo,że dostałem też numer potwierdzający (12 cyfrowy) wracam do domu loguję się wpisuję numer i dostaję informację błąd,

Nie odnaleziono żadnych ważnych wpłat zgodnych z wprowadzonym numerem pokwitowania. Proszę sprawdzić czy numer został wprowadzony prawidłowo i czy opłacili Państwo właściwą kwotę należną za wizę o którą się ubiegacie. Data ważności mam do 23 maja więc nie jest po terminie.Jak zobaczyłem że nie działa to poszedłem tam gdzie wysyłałem i rozmawiam z Panią która mnie obsługiwała.Powiedziała że wszystko jest wporządku,sprawdziła numer i się zgadza.Mówiła żebym jeszcze spróbował ponowie dzisiaj a jak nie to żebym w poniedziałek przyszedł i ona wyśle to jakoś bezpośrednio na konto ambasady czy coś nie pamiętam dokładnie.Miał ktokolwiek taką sytuację,co robić?Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam tak samo, płaciałam wczoraj w banku pocztowym, na rozmowe moglam umowic sie dzis po godzinie 12 ( kwestia zaksiegowania przez nich kasy). Loguje sie dzis po 12 a tam wlasnie ta informacja. Sróbowałam po 14 i wszystko było już ok. Pieniądze musza po prostu dotrzec do nich na konto. Pod tym linkiem na samym dole strony masz tabelke w ktorej jest informacja w jakim czasie po zapalceniu mozesz umowic sie na rozmowe http://staging2012.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...