Skocz do zawartości

Testy Kwalifikacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie moze jak wyglada test kwalifikacyjny z angielskiego , bo sie mocno zastanwaim jak to wyglada czy kłada wiekszy nacisk na gramtyke czy na słownictwo ? A jak wyglada własnie sprawa referencji czy trzeba je pisac po angielsku czy po polsku? A i co przysyła w ogoe ci agencja jakie papiery?? Troche tego jest ale mysle ze znajdzie sie ktos kto zna właściwe odpowiedzi na te pytania. Z góry Dziekuję! :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalam jakies hmm... 3 lata temu wiec nie wiem jak to teraz wyglada. Ze mna przeprowadzala rozmowe pani w biurze (po angielsku) i oprocz tego zadnych testow nie mialam. musialam jeszcze napisac list do rodziny ( napisala mi go kolezanka, bo moj angielski byl taki zalosny, ze sama nie umialam :) ), a pani w biurze powiedziala mi, ze przed wyjazdem musze sobie jezyk poprawic. Hmm... tak szczerze mowiac to nie potrafilam powiedziec 1 zdania poprawnie. Na poczatku po przyjezdzie mialam troche problemow zwlaszcza z mowieniem, ale jak nie masz wyjscia nauczysz sie jezyka w miesiac :lol: Najlepsze jest to ze na orientation meeting w NY byly osoby ktorych angielski byl jeszcze gorszy niz moj :(

WYdaje mi sie, ze nie ma sie specjalnie czym przejmowac (chyba, ze zmienily sie wymagania albo zalezy to od firmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...