Jump to content

Warszawa-Londyn-Nowy Jork, 17.07.2014 Leci Ktoś?


Recommended Posts

Posted

HEJ!

Leci ktoś może liniami british airways 17 lipca z warszawy przez londyn do nowego jorku? Chętnie przyłączyłabym się do kogoś, bo razem zawsze raźniej, tym bardziej, że pierwszy raz będę leciała z przesiadką :)

Posted

Leciałem tą trasą dokładnie rok temu 17.07.2013 tylko, że z Londynu do NY leciałem liniami American Airlines. W Londynie było mało czasu na przesiadkę, Od razu jak wysiedliśmy z samolotu odbyliśmy rozmowę z jakimś urzędnikiem lub celnikiem, zadawał różne pytania np. Na jak długo lecimy, Gdzie będziemy mieszkać itd. Po tym od razu do samolotu na przesiadke.

  • 2 weeks later...
Posted

HEJ!

Leci ktoś może liniami british airways 17 lipca z warszawy przez londyn do nowego jorku? Chętnie przyłączyłabym się do kogoś, bo razem zawsze raźniej, tym bardziej, że pierwszy raz będę leciała z przesiadką :)

Witaj ...

Ja lecę 17 Warszawa-Londyn-Nowy Jork :)

Wylot z Warszawy 12:05

Pozdrawiam Tomek

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...