szary89.co Posted June 28, 2014 Report Posted June 28, 2014 Witam wszystkich, aktualnie przebywam w USA na wizie J1 ale planuje w październiku zapisać się na community college (language school) by dostać wizę F1. Czy lepiej aplikować o zmianę statusu przebywając w USA czy wrócić do Polski i starać się o nową wizę?Proszę o porady jakie są różnice
c4r0 Posted June 28, 2014 Report Posted June 28, 2014 Z tego co wiem, jak w USA zmienisz status to jak sama nazwa wskazuje będzie to tylko zmiana statusu, a wizy dalej nie będziesz mieć. W związku z czym przy pierwszym opuszczeniu USA po tej zmianie statusu będziesz musiał i tak aplikować o wizę, i to w pośpiechu, oraz i tak możesz jej nie dostać i przez to nie móc wrócić do szkoły. Więc moim zdaniem lepiej wrócić do Polski po J-1 i wtedy aplikować normalnie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.