Skocz do zawartości

Medical W Wawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Wiem, że już nieaktualne, ale może komuś przyda się opis badań w Wawie ;).

Wszystko załatwi się w jeden dzień. Z rana badania na Waryńskiego 9, byłam chwile po 7 i kolejek nie było ;). W rejestracji płaci się za badania, później kierują do odpowiednich pokoi (najpierw RTG-parter, później krew - na pierwszym piętrze). Cena 88 zł (70- RTG + 18 - kiła). Wyniki po ok 3 godzinach.

Następnie wizyta u lekarza.
Umówiłam się na 13 tak dla bezpieczeństwa czy zdążę odebrać wyniki (do dr Gajera Kosiarzy 37/90). Byłam wcześniej i przyjęli mnie jak tylko gabinet się zwolnił.

Na wizyte trzeba zabrać :
-książeczkę zdrowia dziecka lub kartę szczepień
-1 kolorową fotografie (obojętnie jaką)
-paszport
nr sprawy

Na początku lekarz zabiera się za wypełnienie karty szczepień i sprawdza czy jakieś nie potrzebujemy, następnie prowadzi wywiad odnośnie stanu zdrowia, przebytych chorób itp. Np. Czy próbowała Pani popełnić samobójstwo? Problemy z nerkami, wątrobą? Czy zażywam jakieś leki? Ostatnia miesiączka itp. itd. ;)

Mi "wcisnął" na odrę, świnkę, różyczkę mimo, że byłam już szczepiona... Koszt 105 zł.

Kolej na badania "od A do Z" sprawdzanie węzłów, wzroku, koordynacji ruchowej, stanu uzębienia, uszu, osłuchanie płuc - jednym słowem WSZYSTKIEGO! Na koniec zapytał czy krępuje mnie badanie piersi... Odp. - "miałam dwa miesiące temu" - "Wszystko w porządku?" - "Tak" i koniec tematu ;)

Coś tam jeszcze popisał, powiedział, że zdrowa, żadnych szczepionek w USA już nie będę musiała mieć i tyle. Zakleił kopertę, płytę ze zdjęciem oddał, bo trzeba mieć ją ze sobą na lotnisku.

Płatność w rejestracji 300 zł + 105 zł za szczepienie.

Czas badania ok 20-30 min. (Ze zmęczenia nie pamiętam dokładnie :P )

Tak to wygląda w Warszawie. Mam nadzieję, że komuś się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...