Skocz do zawartości

Zaproszenia... szybka pomoc wskazana


Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz wziac wszystko co chcesz nie albo albo. Moze byc i I-134 i zaproszenie w formie listu. Tylko I-134 ma tam jakas faktyczna "moc" bo ktos cos tam sprawdzil czy zgadza sie z rzeczywistoscia, a zaproszenie listowne jak to zaproszenie, jak mowie kazdy samemu to moze sobie napisac i powiedzie bardzo dobry kolega zaprasza mnie w tym liscie. Moga bys i przywiezione przez kogos, po prostu musi byc to papier z oryginalnym podpisem a nie jakis skan, czy faks. I-134 jest ze tak powiem drukiem urzedowym i zazwyczaj jest wypelniany na maszynie/komputerze i podpisywane recznym podpisem ( pewnie i pieczatka jest nie pamietam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Pewnie teraz już sobie z tym poradzimy :)

No i jeszcze mnie meczy tylko kwestia dotycząca starania sie o te druga wizę ( w przypadku nie otrzymania turystycznej). Czy ktoś mi pomoże? :(

Tzn czy ktos wie po jakim czasie mogę sie o nia starać ? (przyp. J1 lub H1B)

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ci napisalem ze nie ma zelaznych regul. Zalecaja odczekac rok ( w przypadku wiz turystycznych), ale jak chcesz to mozesz umawiac sie na rozmowy i co miesiac. Przy wizach j-1 i h-1 dochodzi czas na zalatwienie formalnosci.

Jak nie dostaniesz teraz turystycznej i postanowisz starac sie o j-1 ( nie wiem co masz w planach au pair czy cos innego bo work and travel to w przyszlym roku) i zalatwisz dokument powiedzmy w 2-3 miesiace to nie ma zadnych formalnych przeciwskazan abys poszla na rozmowe do ambasady we wrzesniu czy pazdzierniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...