Skocz do zawartości

Jak sie dostac z Chicago do Wisconsin Dells?


figo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam ogromna prosbe.

Czy ktos wie jak sie dostac z Chicago do Wisconsin Dells 2 lipca po godz.16 ?Dodam tylko ,ze nie moge skorzystac z uslug Greyhound i Amtrak,gdyz nie pasuja mi godziny odjazdow tych linii.W zwiazku z tym ,ze sa nikle szanse na znalezienie innego przewoznika,z ktorego uslug moglbym skorzystac i raczej bede zmuszony do przenocowania w Chicago.Ewentualnie czy ktos wie, gdzie szukac tanich noclegow.

Z gory dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam zdesperowany figo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

przy lotnisku sa prywatne linie ktore jezdza praktycznie wszedzie. My np jechalismy nimi do Medison za 23$. Zapytaj w punktach informacji oni tam maja ulotki z tych firm. Jezdza praktycznie co godzine wiec nie bedziesz mial problemu. My jechalismy z terminalu 5 na samay dole sa taki male przystanki i tam zatrzymuja sie te busy, Tak jak mowie pytaj w informacji - dadza Ci ulotke i skieruja do odpowiedniego wyjscia

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje pointowski,wielkie piwko dla Ciebie.Powiem szczerze ze nastawiam sie(a raczej jestem zmuszony) na skorzystanie z tych busikow.Mam nadzieje, ze kursuja takze do Wisconsin Dells i bezproblemowa dojade tam na wyznaczony przez mojego pracodawce termin.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dojjedziesz - dells to duza turystyczna miescina wiec nie bedzie problemu - ja mialem problem dostania sie do Jefferson - to blisko dells - jechalem do Medison a potem innym do Johnson Creek i potem to juz dluga historia. Spokojnie pytaj w info albo ludzi bo wszyscy sa bardzo pomocni i powiedza CI dokladnie co masz robic.

ASle na 100 jakis bus do dells jedziec - nawet co godzine i moze nawet paru przewoznikow takze bez paniki. Jak wyladujesz na terminalu 5 bo pewnie tam to zejdz na najnizsze -pietro - tzn parter chyba bo nie wiem czy sa podziemia i tam jest duza recepcja i ludzie z plakietkami "W CZYM MOGE POMOC" i onie wszystko Ci powiedza

powodzenia

a gdzie bedziesz pracowal - w parku wodny ? wybieramy sui etam w sobote. :D

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Witam!

Co do autobuusow Van Galdera

http://www.coachusa.com/vangalder/

to faktycznie jezdza one z terminalu 5 do madison. Tylko ze dalej nic nie jezdzi poza taksowka / znajomymi.

To polaczenie jest bardzo wygodne jesli ktos was odbiera. Inaczej czekacie do nastepnego dnia na Greyhounda ktory jedzie z chicago do dells.

Do dells w sezonie jezdzi 1 lub dwa greyhoundy (w zaleznosci od roku) i oba wyjezdzaja z chicago ok 6-8 rano.

Mozna ewentualnie wziac z Madison taxi - ok $100 za przejazd.

Pozdr.,

Agnieszka

BTW: jefferson to zupelnie inny kierunek niz Dells, lezy pomiezdy Madison i Milwaukee i jest tam zdecydowanie lepszy dojazd.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...