Skocz do zawartości

Bilety Krk-Ord


Rekomendowane odpowiedzi

Monia12 - tak, zgadza się :) po prostu na centerfly łatwiej mi się szuka, a na skyscanner zgubiłam się nieco, no i na centerfly od razu klikam w szczegóły i mam całkowity koszt podróży w tym wypadku jakieś 1836 zł, a na tym drugim portalu jakoś trudniej się znaleźć, ukrywają całkowite koszty czy jak :) w każdym razie ja już kupiłam bilet na centerfly, jedno z głowy

didle80 - a z jakiego miasta lecisz i do jakiego? też z Krakowa do Chicago?no i ważne chcesz bilet w jedną czy dwie strony? jeśli w dwie to na wspomnianym już portalu centerfly są często promocje nawet na loty do USA, np. była promocja połączeń do Chicago w marcu, lot z Berlina co prawda, ale cena idealna ok. 1400zł w obie strony, dostać się do Berlina nie jest wyczynem, także warto brać pod uwagę różne opcje żeby było taniej, ja lecę początkiem maja, trafiłam na dobre ceny, ale widzę że pod koniec maja też jest ok, a co do ceny LOT-u to zgadzam się, bywają zaskakujące, szczególnie w ostatnim czasie, ale to też fuks żeby trafić na nie :) warto szukać

jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie, chętnie się dowiem jak tu tanio latać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

didle80 - a z jakiego miasta lecisz i do jakiego? też z Krakowa do Chicago?no i ważne chcesz bilet w jedną czy dwie strony?

<script type="text/javascript"></script>

Wcześniej z Warszawy latałam. Lecę do Chicago tak pod koniec maja, wcześńiej nie mogę. Bilet bedę kupować w dwie strony. Poszukam na tej stronie może akurat będzie jakas promocja.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<script type="text/javascript"></script>

Wcześniej z Warszawy latałam. Lecę do Chicago tak pod koniec maja, wcześńiej nie mogę. Bilet bedę kupować w dwie strony. Poszukam na tej stronie może akurat będzie jakas promocja.

Pozdrawiam :)

didle80 - jeśli szukasz w dwie strony to masz szanse na promocję, wiadomo że promocje nie są na zawołanie niestety :) ale czasami się udaje jakąś upolować, warto zawsze zerknąć i sprawdzić, jeśli chodzi o loty do Stanów to na centerfly jest sporo promocji i ceny bez nich też nawet ok, porównywałam ostatnio, nie wiem jak loty do innych krajów ale do Stanów mają tanie, a chyba nawet z Warszawy może być jeszcze taniej, loty w obie strony za niecałe 2 tys. chyba są pod koniec maja, z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...