Skocz do zawartości

Telefon Z Usa Do Polski


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o WiFi bo z tego zawsze będziesz mogła korzystać nawet bez karty sim w telefonie. Jak nie jesteś połączona z WiFi to telefon korzysta z komórkowego przesyłu danych gdy korzystasz z intranetu(2G, 3G i LTE). Jako że w polsce i w usa operatorzy nadają na innych częstotliwościach to telefony z usa zazwyczaj w polsce działają w trybie 2G. Z tego co wyczytałem to Twój telefon będzie działać 3G czyli jak nie będziesz w zasięgu jakiegoś WiFi to połączenie komórkowe do przesyłu danych będzie szybsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam! Mam do Was ważne pytanie. Wylatuję do NY w piątek i będę musiał być w stałym kontakcie z Polską z racji prowadzenia firmy. Gdy byłem w szkole w USA 4 lata temu to wówczas najkorzystniej było kupić jakiś tani telefon z sieci MetroPCS i tak zrobiłem... miałem naprawdę tanie połączenia do Polski na stacjonarne. I teraz pytanie do Was, co się przez te 4 lata zmieniło? Którą amerykańską sieć najlepiej wybrać? Może przez te 4 lata jakaś amerykańska sieć wprowadziła korzystne połączenia do PL również na numery komórkowe...?

Czy nadal stawiać na MetroPCS i pójść w NY do salonu aby wskrzesić ten telefon, który stamtąd wówczas przywiozłem? Bo o używaniu polskiego telefonu z Play nawet nie myślę.

Bardzo proszę o pomoc, wszelkie porady będą na wagę złota.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...