Jump to content

Pytanie Dot. Najwyższego Stopinia Wykształcenia Uczestnika...


Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum :) Co prawda do losowania zielonej karty w moim przypadku pozostało dużoo czasu, jednak postanowiłem zainteresować się tematem wcześniej (ponoć im wcześniej tym lepiej ;)). I nurtuje mnie pytanie o najwyższy stopień wykształcenia uczestnika osiągnięty do tej pory. A dokładniej mamy takie odpowiedzi: (1) szkoła podstawowa,(2) szkoła średnia bez dyplomu, (3) szkoła średnia z dyplomem, (4) szkoła zawodowa. I zastanawiam się w przypadku ukończenia technikum która odpowiedź będzie prawidłowa. Z racji tego że to mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość, i z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Szkoła średnia. i w zależności czy zdasz maturę czy nie. Pamiętaj że jak chodzisz jeszcze do szkoły to nie możesz się zgłosić na loterię gdyż nie masz wymaganego wykształcenia.

Dzięki za info. Rozumiem, do udziału w loterii wizowej trzeba przedstawić wykształcenie posiadane na chwilę obecną, w moim przypadku będę mógł wziąć udział dopiero za rok, czyli losowanie DV2018. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...