Skocz do zawartości

T-Mobile w USA


wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomózcie mi rozszyfrować te dane, ktore otrzymalam od mojego operatora :D w sprawie obsługi tel w roamingu.

Dostałam trzy różne oferty, ta jest najtańsza.

Otóz tak: T-Mobile (USA):Do Polski: Pn-Nd.Swieta 00:00-00:00 4.62 SMS:Pn-Nd,Swieta 00:00-00:00 0,93 krajowe: pn-Nd, Swieta 00:00-00:00 3,22 otrzymane:Pn-Nd 00:00-00:003,22

Ale zakrecone, prawda?? Czy to oznacza ze:

- min rozmowy do Polski ( i tak nie bede dzwonic ) kosztuje 4,62zl

- wyslany sms 0,93zl (dosc tanio )

- krajowy (czyli na amerykanski nr?? ) sms otrzymany i wyslany 3,22 ?????????

Ach i jeszcze powiedziano mi, ze mogę po przylocie wybrac najbardziej korzystna sieć. Mogę ?? Jak??

Dobrze rozumuje ??

Pozdrowionka. Wiem ze na WAS mogę liczyć ;) dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie T-mobile jest najtanszy. 4.62/minute polaczenia wychodzacego, taniej nie bedzie. operatora wybrac mozesz sama, w menu telefonu szukasz ustawien telefonu, ustawienia sieci i wybor manualny operatora. moja szczera rada: ogranicz sie do sms'ow. a i odbieranie polaczen gdy ktos do Ciebie dzwoni a jestes w usa wcale tanie tez nie jest. wzialem telefon z plusa, mam plan dla firm, i w ciagu 2-3 tyg moj rachunek przekroczyl 800zl. przy wcale nie intensywnym uzytkowaniu. takze proponuje rozwage i oszczednosc;] chyba ze liczysz sie z wysokim rachunkiem:] pozdrawiam;] ah w cingullar (konkurencja t-mobile) minuta do polski 9.98pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do amerykanskiego operatora smsa nie wyslesz, wiec nie masz sie co bac ze 3 zeta zaplacisz ;-)  tylko 1 siec z usa wspolpracuje z polskimi - tzn mozna wysylac smsy na amerykanski numer tej sieci.

A nieprawda ;-) Ja dostaje SMSy i z Idei i z Plusa. Kontrakt mam w Cingular.

A kolezanka moja ma w T-Mobile i tez dostaje SMSy z Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do amerykanskiego operatora smsa nie wyslesz, wiec nie masz sie co bac ze 3 zeta zaplacisz ;-)  tylko 1 siec z usa wspolpracuje z polskimi - tzn mozna wysylac smsy na amerykanski numer tej sieci.

A nieprawda ;-) Ja dostaje SMSy i z Idei i z Plusa. Kontrakt mam w Cingular.

A kolezanka moja ma w T-Mobile i tez dostaje SMSy z Polski...

a to dziwne, naprawde, bo moje do ludzi z tych sieci nigdy nie dochodza (idea) i jak jeszcze ostatniego lata tam bylem na miejscu, to tez nie dochodzily (w obie strony)... dobrze wiedziec, ze juz sie zmienilo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...