Skocz do zawartości

Interview - Dokumenty


Sonli

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, zazdrosze NC :) było to jedno z moich wytypowanych miast "do zamieszkania". Co prawda w samym Charlotte nie byłam, ale idea bliskości morza, jezior i gór była kusząca!

Natomiast ich port lotniczy jest chyba sporej wielkości - może dlatego są mniej mili...

Ja jeszcze polecam cos na rozrzedzenie krwi - albo mała dawka asporiryny dzień przed lotem i w dniu lotu albo drink już w samolocie (jeden-dwa, coby nie chuchać przy interview ;)) Nie wiem jak Ciebie, ale mnie przy takich kilkugodzinnych lotach potrafią mocno rozboleć nogi - i wtedy sen mam z głowy :(

Ostatnio również bardzo sobie chwaliłam takie maseczki na oczy, które w Delcie rozdawali - wraz ze stoperami/muzyką dawały idealne wygłuszenie bodzców zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam ok. 1 h jazdy od Charlotte.

NC jest bardzo... pusta, ale to nic dziwnego dla kogoś, kto całe życie mieszkał w centrum miasta. :)

Uwielbiam za to tutejsze słońce i temperaturę.

PS. Nogi faktycznie bolały - mój lot miał w dodatku 3 h opóźnienia. Musieliśmy lądować w Waszyngtonie i tankować, bo pilot nadkładał drogi z powodu nieciekawej pogody na wybrzeżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Proszę o pomoc z jedną z rubryk ds-160, travel, po podaniu że to visa k1 nalezy podać numer Application Receipt/Petition Number, ale który?? Czy jest to numer z USCIS Acceptance Confirmation (Form I-129f) czy jest to numer case numer przysłany w pakiecie z ambasady, oba te numery mają taka samą liczbe znaków.

Bardzo proszę o pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...