Skocz do zawartości

GC - rozstanie nie do wytrzymania....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w USA 4 mies. Mam GC, zostawilem w Polsce narzeczona. Zamierzam wrocic na krotko i wziac slub. Jaka jest szansa,ze ona dostanie wize turystyczna? czy ktos jest w podobnej sytuacji? Czy moze lepiej nie brac slubu i probowac innego sposobu na sprowadzenie jej tu, please, pomozcie ! z gory dziekuje za wszelkie informacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w USA 4 mies. Mam GC, zostawilem w Polsce narzeczona. Zamierzam wrocic na krotko i wziac slub. Jaka jest szansa,ze ona dostanie wize turystyczna? czy ktos jest w podobnej sytuacji? Czy moze lepiej nie brac slubu i probowac innego sposobu na sprowadzenie jej tu, please, pomozcie ! z gory dziekuje za wszelkie informacje. :D

I co chesz, aby ona później została na wizie turystycznej na stałe ? :?

Jak tak wszyscy będą robić to chyba nigdy nie doczekamy się zniesienia wiz i bedziemy mieli trudności z wyjazdami. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta prawda!!!

proponuje abys sie dowiedzial w jaki sposob mozesz jej pomoc do Ciebie dolaczyc legalnie zanim podjemiesz jakies kroki; sprobuj napisac do jakiegos prawnika jak np. ze strony www.prawoimigracyjneusa.com

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co chesz, aby ona później została na wizie turystycznej na stałe ? :?

Nie,zamierzam pozniej zlozyc petycje,chce byc z nia jakis czas w roku do czasu jej rozpatrzenia.

Jak tak wszyscy będą robić to chyba nigdy nie doczekamy się zniesienia wiz i bedziemy mieli trudności z wyjazdami.  :?

No sorry bede probowal kazdego sposobu uwazasz,ze latwo wytrzymac 4,5 roku bez kobiety ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,zamierzam pozniej zlozyc petycje,chce byc z nia jakis czas w roku do czasu jej rozpatrzenia.

No jeśli dostanie jakies pozowolenie to spoko.

No sorry bede probowal kazdego sposobu uwazasz,ze latwo wytrzymac 4,5 roku bez kobiety ?  :?

No widzisz , może jakby Polacy mniej kombinowali to bysmy łatwiej mieli z wyjazdami.

A jak jada na turystycznej i zostają tam to się nie dziw że nie możesz zobaczyć swoje dziewczyny.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitetom, mam pytanko?

Czemuscie sie nie ©hajtneli przed Twoim otrzymaniem GC? Przeciez sprawa bylaby zalatwiona. Jak juz zalatwiales sprawy mogliscie podpisac w USC i problem z glowy bo wtedy i zona dostalaby GC.

No ale po herbacie, teraz pozostaje Ci, dowiedziec sie jak ja stad zabrac. Ale zrob to legalnie, bedzie Wam pozniej latwiej.

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta:-)

znalazlam tez troche info na ten temat:

54. Moj chlopak jest rezydentem, bedzie zdawal egzamin na obywatelstwo za 2 miesiece. Ja mam wize turystyczna, ktora wygasa za miesiac. Czy jesli wezmiemy slub np. za tydzien, to czy moj chlopak moze od razu zlozyc petycje dla mnie wraz ze wszystkimi dokumentami ( I-130, I-864, I-485, G-325a ) czy moze zlozyc tylko petycje I-130 ? Wiem, ze rozpatrywane sprawy zajmuje dosc duzo czasu wiec zanim zaczna rozpatrywac nasza sprawe to moj chlopak ( wtedy maz ) bedzie juz obywatelem USA.

Niestety nie mozecie wyslac wszystkich dokumentow (I-130, I-485, I-864, G-325a)do urzedu imigracyjnego od razu - mozecie wyslac petycje I-130 oraz G-325a, bo Pani maz w momencie skladania na Pania petycji bedzie rezydentem. I nie ma to znaczenia, ze ma wyznaczony egzamin na obywatelstwo, bo nie wiadomo jeszcze czy ten egzamin zda. Mozecie zlozyc wszystkie wczesniej wymienione dokumenty do USCIS wtedy kiedy maz bedzie juz mial certyfikat nadania obywatelstwa w rece. Mozecie juz zaczac kompletowac wymagane dokumenty (m.in. bedzie Pani potrzebowala akt urodzenia z Polski), ale na wyslanie czegokolwiek macie jszcze czas.

Takze, niech kobita sklada o wize turystyczna i trzymamy kciuki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta:-)

znalazlam tez troche info na ten temat:

54. Moj chlopak jest rezydentem, bedzie zdawal egzamin na obywa........................ wymagane dokumenty (m.in. bedzie Pani potrzebowala akt urodzenia z Polski), ale na wyslanie czegokolwiek macie jszcze czas.

Takze, niech kobita sklada o wize turystyczna i trzymamy kciuki:-)

OK dzięki.

Czyli jeszcze szanse załatwienia tego legalnie są, wiec próbuj. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

ja mam podoba sytuacje , moja zona ma GC 2 lata , ja nie mam , złozyła na mnie petycje ok 1,5 roku temu , na razie mam potwierdzenie i numer ze petycja jest przyjeta , jak długo sie czeka ? , na razie mam wize turystyczna, tylko ze sie konczy w listopadzie tego roku :cry: , bede stawał gdzies moze w grudniu po nastepna wiz , w tym roku byłem 2 razy w USA po 10 dni, jaka mam szanse na uzyskanie nastepnej wizy ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...