Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanko pomagam znajomemu wypełnic Dsa i co sie okazałao mam problem z wypełnieniem. :roll:

A wiec chodzi o DS156 i o pięć punktów nad którymi zastanawiam sie i nie chciałbym wpisać źle.

W pytaniu 20- wpisać uczelnie jak i prace ? ale oba te wpisy są jeden obok drugiego, nie sa jeden pod drugim czy tak może być ? może je jakoś oddzielić " / " jak mówicie, bo adresy uczelni jak i pracy są napisane jedno pod drugim.

nazwa uczelni/nazwa firmy w ktorej pracuje.

Pytanie 21 - napisac jeśli studiuje i pracuje te dwie rzeczy - student / praca ?

26 - znalazłem na forum że wystarczy wpisać że np - dwa miesiace, bez podawania daty czy tak jest poprawnie ?

27 - cel podrózy - znalazłem że niektórzy podają jeden albo kilka czy można podać ze dwa czy koniecznie jeden ?

turystyczny / odwiedziny

28 - kto pokryje koszty- czy tak moge wpisać

podróż - sam

pobyt - zapraszajcy / ciocia - może nazwisko ?

34 - osoby podrózujace razem - znalazłem na forum że pisze się " sam " jesli samemu się jadzie czy wpisac niedotyczy ?

Własnie są to punkty do ktorych mam wątpliwośc za pomóc bede bardzo wdzięczny. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...