Jump to content

Geoinformatyk(tancerz) w USA


edgarsztuce

Recommended Posts

Cześć :)

To mój pierwszy post tutaj ;) trochę się już naczytałem całego forum, super że jest taka inicjatywa :) 
Trochę o sobie: lat 21, ostatni rok licencjatu (w planach jeszcze magisterka), od 15 lat uprawiam sportowo taniec towarzyski(kurs instruktora mam skończony, wydany także w wersji anglojęzycznej :) ). O stanach dopiero zaczynam myśleć, albo zgłosić się do kolejnej loterii wizowej(jeżeli się w ogóle odbędzie), albo wiza dla sportowców. Myślałem o KY, OH, IN, MN ;) 
Wracając do meritum sprawy, mianowicie szukając informacji na temat pracy geoinformatyka GIS, ArcMap, SQL, JAVA, C++ (dwa pierwsze najbardziej mnie interesują, w skrócie jest to wykonywanie analiz przestrzennych na jakichkolwiek danych, tworzenie wizualizacji 3D czy map do nawigacji). Czy w USA ciężko znaleźć czy jest jakiekolwiek zapotrzebowanie na takie ustrojstwa czy nie? :( Czy ktoś z Was, miałby możliwość dopytania się albo wie gdzie szukać informacji na ten temat? Ewentualnie czy otwarcie własnego biznesu wchodzi w grę? Ciężko takiego przedsięwzięcia jest się tam podjąć?
Czy gdyby z geoinformatyką się nie udało to nie boję się podjąć pracy w innym zawodzie ;) tancerze mają ciężko? Mam nadzieję, że jest ktoś tutaj kto chociażby dla przyjemności lubi się pobujać w rytm muzyki :) 
Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź, tą miłą jak i niekoniecznie przyjemną. Łatwo się mnie nie pozbędziecie, jak już sobie coś postanowię to zawszę to osiągnę :D 

Pozdrawiam E ;) 

Link to comment
Share on other sites

Tu sobie poszukaj czy jest zapotrzebowanie na toco Ty umiesz( lub wydaje Ci sie ze umiesz)
https://www.indeed.com/q-IT-Professional-jobs.html
www.dice.com
To " GIS, ArcMap " jest margines w IT i na znalezienie pracy szansa jest minimalna, ale zawsze mozna probowac. Poza tym studia to malo, trzeba miec jakies doswiadczenie, miec portfolio do pokazania.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...