Skocz do zawartości

Ile was wyniosl koszt calego programu Au pair ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

hm czy ja wiem czy lepsza...(??)

ja osobiscie nie mam ochoty placic polskiej agencji za posrednictwo, ktore polega na tym, ze wysla moje papiery do amerykanskiego biura. poza tym pod koniec czerwca bronilam magisterke i licze sie z tym, ze moge miec problemy z dostaniem wizy, wiec nie chce stracic pieniedzy.

w przypadku "prowork" to jesli nie dostaniesz wizy to tracisz cala oplate manipulacyjna 750zl. ( i jest tak w przypadku kazdego biura, ktore pobiera prowizje -chyba, ze wykupisz sobie odszkodowanie na wypadek odmowy wizy/rezygnacji). zreszta patrzylam przed chwila na ich stronie i placisz 200USD depozytu, wiec nie wiem skad wziales/-as to zero depozytu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja wyjezdzalam z Europejskiego Centrum Wspolpracy Mlodziezy ( dalej wspolprcujacej z Au Pair in America) www.ecwm.org.pl

Za kilka tygodni koncze swoj rok tutaj i wracam do polski- ja jestem zadowolona.

Raczej bardzo rzadko odmawiaja wiz au pair- ale dobra jest swiadomosc, ze w kazdej chwili mozesz zrezygnowac. Mozesz przejsc przez cala papierkowa robote, rozmowe, wize i dojsc do wnioku ze wcale tego nie chesz i nietracisz tych kilkuset zlotych.

Co jest warte tez sprawdzenie- dla potrzeb wizy J1 musisz bedac tutaj uzbierac kilka kredytow ( godzin nauki lub wolontariatu). Niektore organizacje nie zezwalaja na zbieranie tych kredytow w szkole w ktorej nie placisz za zajecia, albo nakazuja Ci uczeszcac do 2 szkol itp...

Wazne jest czy Ci wykupuja ubezpieczenie czy masz sama wykupic(kolezanka z innej organizacji sama wykupowala)

Musisz sobie posprawdzac- jest tych organizacji bardzo duzo..

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...