Skocz do zawartości

Lufthansa uzupelnienie danych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Misfer, przerabiam te pytania co roku. 

Czy te pytania są po polsku czy angielsku? 

Na tak postawione pytania odpowiedź jest: USA i USA, ale... Jeśli sam nie tlumaczyles pytań. Ja wypełniam APIS po angielsku i po problemie. 

 

Możesz dać wersję angielską? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania są dokładnie jak napisałem wyżej  i takie kraje do wyboru jak nad Twoja odpowiedzią . Zaraz zmienię język. Są to pytania na stronie lufthansy do danych wizowych, 

Czyli jednak nie jak sly uwazal i ja zreszta tez ze polska wystawiajaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Issuing country  (wszystkie do wyboru)

Issuing date   (data wydania wizy)

Country for which visa applies (tylko niemcy, polska, usa)

 

we wzorze jak wypełnić i-94 było tak:

Passport Number: Numar paszportu
Country of Issuance: Kraj który wydał wizę wjazdowa do USA
Date of Entry (MM/DD/YYYY): Data przekroczenia granicy z USA Podajemy w formacie miesiąc/dzień/rok (znajduje się ona na pieczątce, którą służby celne na lotnisku w USA wbiły nam do paszportu)

link ponizej

http://www.interameryka.com/2013/06/formularz-wizowy-i-94-przy-wjezdzie-do-usa/

 

Dla wyjasnienia :). Wiem jaki kraj wydaje (usa), do jakiego lece (usa) ale nie wiem jak mysla urzednicy w usa, bo oni tez wiedza ze wiza jest od nich ale czy im nie chodzi gdzie mi ja wydano bo wiadomo ze nie bylem w usa po nia tylko w polsce i tutaj tkwi myk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraj wydania - Masz racje tak bylo w i-94

 

Państwo wydające- ok USA, ale czy nie w Twoim przypadku bo mieszkasz w USA z tego co widzę po lokalizacji. 

Szczerze to już zakręciłem się. Pasuje mi już wszystko:). Może jeszcze ktoś z Polski kto kupował w lufthansie się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, misfer napisał:

Kraj wydania - Masz racje tak bylo w i-94

 

Państwo wydające- ok USA, ale czy nie w Twoim przypadku bo mieszkasz w USA z tego co widzę po lokalizacji. 

Szczerze to już zakręciłem się. Pasuje mi już wszystko:). Może jeszcze ktoś z Polski kto kupował w lufthansie się wypowie.

Nie ma znaczenia gdzie mieszkam bo mam wizę. APIS wypełniam w Polsce. Nie różnię się niczym od ciebie. Wizę do USA wydaje USA ZAWSZE poza USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer - brałeś udział w podobnej rozmowie, dalej szperałem na forum i google temat świeży bo 2015 

cytuje:

"Zadzwoniłem do Lufthansy, dla potomności tak powinno być poprawnie (mimo zgryźliwych uwag):

Kraj zamieszkania: Polska

Kraj wystawiający: USA

Kraj do którego wydano wizę: USA"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...