Skocz do zawartości

Ślub z obywatelem USA w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wasze odp !!!:)

Ja już wizę J1 raz miałam własnie tak go poznałam, wróciłam do polski w 2015 roku, i już dwa razy mi odmówili wizy turyst., stwierdziłam ze bez JAJ i ze tak nie może być ze ktoś decyduje o moim szczęściu - smutne strasznie,wiec ściągnęłam Go do Polski, i mój znajomy który wylosował GC  podpowiedział mi żebym zrobiła to samo, no i tak zrobiłam... ale te dwie odmowy i teraz ta loteria to chyba był kiepski pomysł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej po prostu aplikować o wizę małżeńską albo narzeczenska... urząd informacyjny ma gdzieś twoje szczęście sorry :) ich interesuje czy chcesz wykorzystać wizę turystyczną zgodnie z przeznaczeniem czy nie. Według mnie próbujesz ją wykorzystać jak szybki sposób na emigrację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Nie lepiej po prostu aplikować o wizę małżeńską albo narzeczenska... urząd informacyjny ma gdzieś twoje szczęście sorry :) ich interesuje czy chcesz wykorzystać wizę turystyczną zgodnie z przeznaczeniem czy nie. Według mnie próbujesz ją wykorzystać jak szybki sposób na emigrację. 

gdybym chciała mieszkać w USA w życiu bym nie wracała do PL :)  ale nie uśmiechało mi się  siedzieć nielegalnie,  to już wiem ze urząd informacyjny  ma gdzieś szczęście :)   szybki sposób na emigracje ?? na wizie turystycznej ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz w pierwszym poście pytasz jak wyjechać do USA jako żona. Zakładałem że chcecie wyjechać na stałe. Z wiza turystyczną o tak będzie problem po odmowach jak również fakt że jesteś w związku z amerykaninem nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...