Skocz do zawartości

Panama City Beach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • 2 tygodnie później...

Czesc

Wybieram sie tam 15 VI. Mam zamiar poleciec do Orlando, bo stamtad jest najblizej(tak mi sie wydaje). Sądze, ?e z dodatkową pracą bedzie cie?ko. To najbiedniejszy stan, poza tym jest du?o Portorykanczyków, Meksykanów-czyli z pracą raczej bedzie cie?ko... Jeśli ktoś wylatuje w podobnym terminie i nie ma jeszcze mieszkania to prosze o kontakt.

Pozdrawiam :wink:

wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
eczka]jade z kole?anką do tego miasta, mamy tam bya niby na 1 czerwca ale nie wiem jak sie wszystko u3o?y. Chcia3ybyśmy sie "zgraa" z kimś je?eli masz ochote to odezwij sie [super[beeep]eczka@op.pl]

Czesc,jestescie lub moze lecicie na Floryde do Panama City?Lub moze ktos sie tam wybiera???

Pozdrawiam wszystkich:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
eczka]jade z kole?anką do tego miasta, mamy tam bya niby na 1 czerwca ale nie wiem jak sie wszystko u3o?y. Chcia3ybyśmy sie "zgraa" z kimś je?eli masz ochote to odezwij sie [super[beeep]eczka@op.pl]

Czesc,jestescie lub moze lecicie na Floryde do Panama City?Lub moze ktos sie tam wybiera???

Pozdrawiam wszystkich:-))

Jestescie juz w Panama City????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...