Skocz do zawartości

cyfrowka jeszcze raz..


waap

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym zapytac gdzie sa sklepy w NY gdzie mozna kupic tansze aparaty cyfrowe..

wiadomo sklep sklepowi nierowny, tak samo jest z cena konkretnego modelu..

kiedys w sklepie gosc zaproponowal mi 339$ za minolte z5..

chyba sie na niego zdecyduje jesli nie doradzicie czegos lepszego..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. jak zwykle cos poplatalem w linku... bylem dzisiaj tam i kupilem sobie canona s1 za $254 +tax. no i oczywiscie karte pamieci Cf 512mb za $40. :) mam maly problem z lampa w aparacie bo nie chce sie otwierac ale juz chyba wiem jak to naprawic... - moglbym skorzystac z gwarancji ale nie chce mi sie smiagac jeszcze raz do NY

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Hej co do sprzetu to owszem sklep BH photo video jest OK ale ich ceny nie są tak do końca zachwycające, mi przynajmnie udało się odnaleźć ok. 5 może 6 tańszych sklepów ale dobra już podaje adresy:

www.bizrate.com - to naprawde super sprawa można to okreśłić jako Wyszukiwarke promocji a działa prosto Wskakujecie na tą strone i w pasku wyszukiwania wpisujecie interesujący was przedmiot np. Canon EOS 5D (milusi :D ) potem klikacie Znajdz (znaczy sie FIND)

I już po chwili portal wyswietli wam liste sklepow w ktorym ten aparat jest dostepny Oraz jego aktualną cene w poszczególnych sklepach co bardzo ułatwia wybór, dodatkowo każdy sklep posiada swoją historie i liczbe klientów którą hmmm obsłużył :D a to naprawde pomocne gdyż można jeszcze przed zakupami poczytać jakie wrazenia maja wczesniejsi klienci sklepu i także na tej podstawie portal nam sugeruje poprzez PODŚWIETLENIE adresu jednego ze sklepów który ich zdaniem jest najpewniejszy, ale oczywiscie wybór nalezy do nas.

Ale najwazniejsze jest to iz ten portal szuka praktycznie wszystkiego od laptopów po cyfrówki po ciuchy perfumy suszarki telewizory buty szminki i co tam jeszcze chcecie.

www.pricegrabber.com - bardzo podobny do w/w

www.tigerdirect.com - tu naprawde mozna zakupić dużo za niedużo - ale ostrzegam sama elektronika tj. komputery aparaty itp. :D) Czasami mają naprawdę Super promocje

Si Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...