Skocz do zawartości

czas czekania na wize


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, Agula :D

Gdybyś jednak zdecydowała się zostać w tym Seattle na dłużej, to koniecznie skontaktuj się ze mną na priva ( Triskell@go2.pl ). Mieszkam w Olympii, jakieś 100 km na południe od Seattle i bardzo brakuje mi tu polskiego towarzystwa, może więc mogłybyśmy się czasem umówić na jakąś kawkę?

Gdyby potrzebne Ci były jakieś informacje na temat Seattle, to też pisz. Chociaż tam sama nie mieszkam (może za mniej więcej rok to się zmieni, ciągle próbuję namówić męża na przeprowadzkę), to bardzo lubię to miasto i staram się tam bywać mniej więcej raz na 2 miesiące.

Podrawiam Cię, życzę pomyślnego lotu i wspaniałego pobytu. I zabierz ze sobą parasol, tu już się zaczynają deszcze, które potrwają do marca.

PS - Sylwek, dzięki, że mi powiedziałeś o tym forum i tym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

W Seattle na pewno mieszkac nie bede ale na pewno nie raz tam bede :) A na pewno spotkam sie z najwieksza przyjemnoscia bo wiem, ze znowu w Bellingham Polakow raczej sie nie uswiadczy ;) Moze kilku na krzyz mieszka ;)

Przyznam, ze juz doczekac sie nie moge az wyladuje w Seattle! Tutaj jeszcze zalatwiam jakies drobne sprawy a tak to po prostu czekam :)Dobrze, ze 17 juz tak blisko! :)

Zapisuje Twojego maila i na pewno sie odezwe :!: :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...