Skocz do zawartości
RobertEL

przewóz zwierzęcia na pokładzie samolotu.

Recommended Posts

Witam, czy przewoził ktoś psa na pokładzie samolotu linii LOT? Przewoźnik podaje wytyczne odnośnie kontenera "dla samolotów B787 i B737: 55/40/20 cm*" ale raz że nigdzie nie ma takiego niskiego kontera, dwa że mało które zwierzę zmieści się do tak niskiego pojemnika. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość

Generalnie potrzebowałbyś transporterka w tym stylu https://www.amazon.com/Sherpa-Delta-Carrier-Medium-Black/dp/B000633ZOY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1526476650&sr=8-1&keywords=pet+carrier+for+planes+in+cabin

(chyba nawet wymiary pasuja, wybacz dokladnie nie przeliczylam)

My przewozilismy nasze koty w czyms podobnym. Oczywscie dla zwierzecia jest to raczej maly komfort, ale co zrobic..

Jak twoj pies jest wiekszy niz taka torba, to bedzie musial podrozowac w cargo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za info, kurcze dla mnie to trochę chore, że jest limit do 8 kg a wymagają takiego małego transportera. Mój psiak waży nieco ponad 3 kg..więc pewnie wejdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość
6 minut temu, RobertEL napisał:

dzięki za info, kurcze dla mnie to trochę chore, że jest limit do 8 kg a wymagają takiego małego transportera. Mój psiak waży nieco ponad 3 kg..więc pewnie wejdzie.

Powodzenia. Wiem, ze przeprowadzka ze zwierzetami jest dodatkowo stresujaca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Roelka napisał:

Powodzenia. Wiem, ze przeprowadzka ze zwierzetami jest dodatkowo stresujaca.

dziękuje, no coż przecież nie zostawię swojego pieska, będzie musiał to jakoś znieść :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj pies podrozuje w Sherpa XL, wazy 14 funtow(czyli ok 6kg). Torby Sherpa sa miekkie, wiec mozna je wsunac pod siedzenie przed soba,tak jak tego wymagaja linni lotnicze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz