Skocz do zawartości

Zwrot taxu za elektronike


tomek.

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem na tym orum informacje ze mozna na granicy odebrac tax tylko trzeba miec TAX REFOUND BILL, i chialem sie zapytac co to jest, czy to jakis specjalny rachunek ? dostalem juz zwykly ale kupilem laptopa 2 dni tem wiec mysle ze jeszcze moge dostac jakis inny rachunek tylko nie wiem dokladnie co to jest i czy w sklepie beda wiedziec o co chodzi.

I gdzie na granicy mam szukac kogos kto mi to zwroci ? juz w polsce ?

czy w usa, - mam jeszcze przesiadke w kopenchadze, wiec mysle ze musze

na lotnisku przy wylocie z usa ale jak ktos moze to prosze o portwierdzenie.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie korzystalem z tego, ale jesli mnie pamiec nie myli, to musi na sklepie byc naklejka "tax refund" - w polsce co drugi sklep ma taka - na pewno zauwazyles. i podczas zakupu musisz poprosic sprzedawce o specjalny rachunek. z tego co pamietam, to kase mozesz najwczesniej juz dostac na lotnisku, ale dopiero w strefie tranzytowej.... potem CHYBA bedziesz mogl sie ubiegac o tez w kopenhadze i w polsce po wyladowaniu - bedziesz musial pokazac ten sprzet co kupiles rachunki - i oni to podstempluja i zwroca kase. - co do tej procedury nie jestem pewien - pamietam to jedynie z opowiadan kuzynki, ktora sie w to ciagle bawila. - ja z tego nigdy nie korzystalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...