Skocz do zawartości

Życie w Detroit


JEJKU!

Rekomendowane odpowiedzi

Pomozcie! Ktoś z was moze jest w Detroit MI lub okolicy, był lub coś wie o tym mieście jak tam zycie wygląda i w ogóle? Wybieram sie tam niedługo i posiedze ładnych kilka miesiecy albo i dłuzej i nic o tym miescie nie wiem, i nikogo nie znam (Kazdy mówi na okragło o Chicago i NY, pełno stronek i pomocnych wiadomosci na ten temat.) A o Detroit nic. :D Prosze jak cos wiecie o tym miescie i okolicy to opiszcie, INTERESUJE MNIE WSZYSTKO co dotyczy tego miasta... Zaczynajac od tego jacy żyja tam ludzie, imprezy, sklepy, ciuszki, czy bez samochodu swojego mozna sie obejsc, jak znalezc prace i czy trudno, czy jest drogo ... wszystko wszystko wszystko chce wiedziec :D Prosze o różne ciekawe linki, zdjecia no i najlepiej o opinie tych którzy tam byli lub są i widzieli na własne oczy Czy warto zawracac sobie główke ta okolica czy lepiej uciekac jak najdalej od tego miejsca... Za wszystkie informacje bede bardzo bardzo wdzieczna :roll: Pozdro mam nadzieje ze pomozecie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche statystycznych danych:

-population in July 2002: 925,051

-Median resident age: 30.9 years

-Median household income: $29,526 (year 2000)

-Median house value: $63,600 (year 2000)

Races in Detroit:

-Black (81.6%)

-White Non-Hispanic (10.5%)

-Hispanic (5.0%)

-Other race (2.5%)

-Two or more races (2.3%)

-American Indian (0.9%)

Crime in Detroit (2002):

-402 murders (41.8 per 100,000)

-708 rapes (73.6 per 100,000)

-6,288 robberies (653.6 per 100,000)

-12,542 assaults (1303.8 per 100,000)

-14,399 burglaries (1496.8 per 100,000)

-26,839 larceny counts (2790.0 per 100,000)

-23,857 auto thefts (2480.0 per 100,000)

(powiem tyle, ze jest to najniebezpieczniejsza metropolia w USA)

co dziesiaty czlowiek jest bialy - jest wiec nieciekawie :/

Link do strony http://www.city-data.com/city/Detroit-Michigan.html - sa tam rowniez zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooo qrka wodna :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A to mi strachu moody narobiłeś :D Ja tez sie tam wybieram niedługo, prawdopodobnie troche pomieszkam ale jakoś nie zwracałam nigdy uwagi na te statustyki :? Teraz jestem przerażona :D

A rzeczywiscie mało informacji w necie znalazłam o Detroit, wszystkie są bardzo ogólne a mi zalezy na zyciu codziennym, jak tam takie wyglada, bo nie wiem jak tam sobie poradze:( No i ogólnie piszcie wszystko co wiecie o tej miescinie... ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...