Skocz do zawartości

Wyjazd na W&T - studia uzupelniajace magisterskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnosnie udzialu w programie w&t. Konkretnie chodzi mi o studentow bedacych na uzupelniajacych studiach magisterskich.

Skonczylem 3,5 letnie inzynierskie i przymierzam sie do rozpoczecia zaocznych uzupelniajacych magisterskich.

W zwiazku z tym chcialem wyjechac na w&t w 2006r, ale nie wiem czy tacy studenci sa akceptowani i czy nie maja dodatkowych problemow

podczas interview w ambasadzie.

W dodatku na mojej uczelni istnieje mozliwosc rozpoczecia studiow uzupelniajacych po 3,5 letnich inzynierskich od semestru letniego, w lutym. To by mi najbardziej odpowiadalo, poniewaz chcialem jeszcze na 3 miesiace pojechac do znajomych w Irlandii i po powrocie zaczac uzupelniajace studia w lutym.

No ale w zwiazku z tym podczas interview w ambasadzie bylbym w trakcie pierwszego semestru i w zwiazku z tym mialbym czysty indeks bez jakichkolwiek wpisow. Mysle, ze moglbym miec przez to jakies problemy w ambasadzie i z mojego wyjazdu na w&t bylyby nici.

Sam juz nie wiem co robic, licze na wasza pomoc, moze spotkaliscie sie juz z podobnym przypadkiem jak moj.

Z gory dziekuje za wszelka pomoc oraz sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...