Skocz do zawartości

Wyjazd do NYC


Kati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam kilka pytań dotyczących krótkiego wyjazdu do NYC.

1) Czy warto wybrać się na 10 - 12 dni do Nowego Yorku?

2) Co zobaczyć w tym czasie?

3) Czy lepiej lecieć bezpośrednio czy z przesiadką (o ile przesiadka przedłuża podróż)?

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto pojechac do NYC , moim zdaniem wystraczy tydzien zeby zobaczyc najwazniejsze miejsca w tym miescie , ale dluzszy pobyt tez nie zaszkodzi (zakupy , mozna zrobic spokojniej :D) ... co warto zobaczyc :oczywiscie Time Square (polecam w nocy !) tam znajdziesz Museum Madame Tussaud`s , idac dalej warto wejsc do Central Parku (59th-110th), poza tym Chinatown , Empire State Bulding , Grand Central Terminal (42th ) ,miejsce gdzie staly World Trade Center , na Bronxie polecam - zoo:)

i byly juz posty na ten temat , to wkleje : http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=2411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto, nawet bardzo! Ja mam same miłe wspomnienia, byłam miesiąc! Ale czas którym dysponujesz też wystarczy. Polecam Ci przewodnik Pascala po NYC z serii Dookola swiata. Sa trasy i wiele ciekawych informacji. Ja korzystalam, delikatnie modyfikowałam program, ale polecam bardzo. Milego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...