Skocz do zawartości

Miedzynarodowa Legitymacja dla Uczniów i Studentów ISIC


luulcak

Rekomendowane odpowiedzi

Miedzynarodowa Legitymacja dla Uczniów i Studentów ISIC...

macie jakieś doświadczenia...

op3aca sie faktycznie jesy sporo zni?ek???

s3ysza3em, ?e to ró?nie jest

"za" kartą przemawia fakt, i? podobno mo?e ona s3u?ya jako dokument to?samości... nie trezba targac ze sobą paszportu...ale nie wiem czy faktycznie tak jest???

gdybyście wiedzieli cokolwiek...

bede wdzieczny za wszelkie informacje

swoja drogą nie wiem czy nie jest juz za pó1no na wyrobienie...nied3ugo lece.... :lol:

tak czy tak dzieki za informacje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak sprawdzia, czy Ci sie ISIC przyda. Tam gdzie ja jade(Detroit) jest dok3adnie 1 czy 2 zni?ki... zeby kupic bilet lotniczy tez nie potrzebowa3am tej karty. Jedyna zaleta w moim przypadku jest to, ze moze ISIC byc 3 dokumentem potrzebnym do wyrobienia amerykanskiego ... ale i tutaj przegrywa :D z karta kredytowa, na ktorej umieszczenie zdjecia(konieczne do wydania prawka) kosztuje 8 zl :D

Pozdrawiam :)

Mysle ze najwa?niejsze w tej karcie jest to, ze masz ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... miedzynarodowego prawka...ale tam??? czy tutaj....???

w Polsce do wyrobienia miedzynarodowego prawa jazdy nie jest potrzebna krta kredytowa...hm...

a co do karty to ju? nie wiem chyba dla ?wietego spokoju wyrobie w sumie 57 zl to nie maj1tek a mo?e sie przyda....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dzieki za linka....

Evrin....to prawda "nasze" miedzynarodowe prawko pochodzi z czasów PRLu i chyba nie ewoluowa3o...

trzymajcie sie

Powiem Wam tylko, ze nasze miedzynarodowe prawo jazdy, czyli owa tekturowa ksiazeczka, w niektorych stanach w ogole nie jest uznawane... Czesto uznaja zwykle, to nowe plastikowe prawko, a wiem ze np. w IL, glina powiedzial mojemu kumplowi, ze ma sobie wyrobic amerykanskie prawko, bo polskie jest nie wazne w USA... coz Amerykanie... :D

A odnosnie ISIC... oplaca sie go kupic w zasadzie wylacznie ze wzgledu na znizke na lot. W USA raczej NIE ma zadnych znizek - 2 razy udalo mi sie na ISIC skorzystac ze znizki na wejsciowke do muzeum, i to wszystko.

Pozdrawiam,

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...