Jump to content

Trainee wiza J1- szukanie pracodawcy


Recommended Posts

Cześć. Chciałabym wyjechać na przynajmniej rok na praktyki do Nowego Yorku. Po przeczytaniu wielu opinii i informacji na temat wizy  pracowniczej HB1 - zrezygnowalam ze starania się o tę ze względu na trudności w jej otrzymaniu. Chciałabym zacząć sama szukać pracodawcy, jednak proszę o pomoc tych, którzy mają z tym jakieś doświadczenie. Gdzie, jak szukać najlepiej? Jak wygląda cały proces? Najpierw znajduję pracę,  a potem zglaszam się do organizacji, ktora zajmuje sie całym procesem wizowym? Czy jest to konieczne czy może można aplikować samodzielnie? Lepiej Polska czy amerykańska organizacja?

Jestem świeżo po studiach. 

BA - Applied linguistiqs, MA- Business Management + 3 lata doświadczenia  (1.7 roku praca związana bardziej z BA, 1. 2 i obecnie praca związana  MA). Pytanie czy podciagną mnie  pod trainee? Wyczytałam, że potrzeba 2 lata doświadczenia w pracy zwiazanej ze studiami, a chciałbym znaleźć coś bardziej pod MA.

Z góry dziękuję pięknie za pomoc.

Monika

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć Monika, 

ja tez zabieram się za poszukiwania pracodawcy, ale jednocześnie zastanawiam się jaką agencję wybrać do ogarnięcia kwestii wizowych, czy Ty już masz kogoś na oku?

Jeżeli chodzi o poszukiwania myślałam pisać bezpośrednio na Linkedinie. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...