Skocz do zawartości

samochod za mniej niz 1000$


luulcak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No co wy, nie ?artujcie.... W zesz3ym roku odwiedzi3am ze znajomymi piekny stan Kalifornia i w sumie mieliśmy 4 samochody. Trzy z nich by3y sprawne do konca, dwa zosta3y sprzedane, jeden wcią? s3u?y znajomemu amerykaninowi:) Tylko jeden z tych samochodów kosztowa3 1000$ i to tylko dlatego ?e dziewczyny da3y sie na samym początku wrobia jakiemus meksykowi.... Mój samochód (Saturn z 1993r) kosztowa3 475$ + koszty ubezpieczenia.... nawet by mi do g3owy nie przysz3o kupowaa coś dro?szego na te 5 miesiecy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty Kffiatuszku..? Piszesz, ?e taki drogi stan a samochody takie tanie... Kto by pomyśla3... W CT nie kupisz taniej ni? 1000$ ( oczywiście jeśli zamierzasz je1dzia nim d3u?ej ni? 2 m-ce ). To ja chyba w tym roku lece do s3onecznej Kalifornii. :D

Pozdróffko dla Kffiatka i reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód pomóg3 nam kupic znajomy polak, który zajmowa3 sie handlem stuknietymi samochodami. saturn, o którym mowa, zosta3 kupiony na aukcji stuknietych samochodów, w chula vista. w zasadzie mia3 lekko stukniety ty3, co mia3o tylko jeden niemi3y skutek- nie mo?na by3o otworzya baga?nika....ale spokojnie pakowa3yśmy go przez tyne siedzenie:) natomiast koledzy kupili swoje volvo ze zwyczajnego og3oszenia za 500$..... wszystko zale?y od tego ile masz czasu, ?eby poszukac czegos taniego :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...