Skocz do zawartości

new york - perfumy


nemo1

Rekomendowane odpowiedzi

hej

wlasnie wrocilem z urlopu w nyc i taka mala rada dla chcacych kupic perfumki oryginalne i tanio w ny ( nie wiem moze sie powatarzam i juz o tym wiecie ) najtaniej jest na skrzyzowaniu brodway z 30 ulica - mi najtaniej sprzedali w trzecim sklepie z kolei (tam jest cala ulica sklepow z perfumami) jak sie skreci w prawo z brodway ceny jakie dalem za perfumy

elizabeth arden 5 th avenue 125 ml eau de parfum - 21 $

davidoff women cool water edt 100 ml - 28 $

givenchy pi edt 100 ml - 32 $

givenchy pour homme blue label edt 100 ml - 30 $

jesli chodzi o zwiedzanie wezcie przewodnik i mape (sa za darmo) spod miejsca skad odplywaja statki na statue wolnosci jest w nim duzo porad (np niektore muzea mozna zwiedzac za darmo w odpowiednich godzinach i dniach) a na inne atrakcje sa np. kupony rabatowe w tym przewodniku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...

hej ten post to idealna odpowiedz na pytanie, które chcialam zadac. Zastanawiam sie jedynie, czy nic sie w tej sprawie nie zmienilo (post jest z 2005), czy ulica nadal istnieje :), czy nadal jest to miejsce to be po zakupy perfumowe?

A może możecie podsunąć mi jakieś inne rozwiazania? Czy po perfumy oplaca sie isc do Sephory czy Macy's czy moze gdzies indziej? Bedę wdzięczna za wszelkie sugestie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...