pinkx Posted September 21, 2005 Report Posted September 21, 2005 Hej!!!! Chciałam wam przedstawić mój plan i prosze o szczerą ocenę czy jest on wykonalny i czy są jakie kolwiek szanse że mi się uda. Aha i prosze jeszcze o obiektywne wady i zalety. A więc.... Na przyszłe wakacje planuję wyjazd do USA, ale chce załatwić wyszstko sama bez pośrednictwa zadnego biura (au-pair). Planuję ubiegać się o wizę turystyczną, następnie jak ją dostanę (o ile ją dostanę) to poszukam rodziny, która szuka kogoś do pomocy nad dziećmi jeszcze będąc w polsce. Czy jest to możliwe, aby jakaś rodzina zatrudniła mnie gdy ja bedę jeszcze w polsce??, a powiedzmy za tydzień do nich przyjadę. Mam nadzieję że nie zrozumieliście
majka Posted September 21, 2005 Report Posted September 21, 2005 Czyli planujesz pracowac nielagalnie? hehe
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.