Anesia81 Posted September 21, 2005 Report Posted September 21, 2005 w tym roku skoczyłam studia, została mi tylko obrona zaraz po powrocie z USA. Mój obecny szef proponuje mi bardzo dobre warunki jesli wróce za rok o niego (jest to praca sezonowa więc raczej musi to być W&T). Czy zapisanie się teraz do studium 2 letniego wystarczy żeby wrócić, czy może powinam zapisać się na nowe studia. Dodam tylko że do Polski wracam w przyszły tygodniu więc musze działać szybko żeby się jeszcze gdzieś zapisać. Z góry dziękuje za odpowiedz
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.