Skocz do zawartości

Migacz Travel


zosia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 5 lat później...

Witam ,zdecydowanie nie polecam biura. wraz z Kolegą od dawna marzyliśmy o wyjeździe do USA ,przez 2 lata zbieraliśmy na to pieniądze ,już we wrześniu zgłosiliśmy się na program (październik-styczeń byłem za granicą na erasmusie ,więc dogadałem się że w razie czego dogadamy się meilowo) wpłaciliśmy 1 rate ,Pani zapewniała nas że jak cokolwiek będzie wiadomo to da znac. NIestety do grudnia nic ,żadnej odpowiedzi pomimo moich 2 maili ,Kolega pojechał do biura to zaczeli kręcic ,że już mają oferty i mailem mu wyślą info dotyczące pracodawcy z którym następnie będziemy mieli interview przez skype. Do tej pory nic nie udało się załatwic ,za każdym razem powtarzają ,że w następnym tygodniu i tak dalej... zdecydowanie nie polecam! prawdę mówiąc nawet nie żal mi tej 1 raty ,jednak zawiodłem się ponieważ naprawdę zawsze marzyłem o podróży do USA i ciężko pracowałem przez wakacje ,aby w końcu to zrealizowac i de facto zastałem oszukany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

jakie to znajome. mielismy wyjechac na intership w 2004/2005 r. mielismy interview przez telefon i w hotelu w szczecinie. mielismy jechac najpierw do mohegan sun ( okazalo sie ze oni tylko maja w&t) i zmienili nam na lake tahoe. wplacilismy po 12k. i sie zaczelo. nie odbieranie telefonow, sciemnianie itp. dopiero po zgloszeniu sprawy do ministerstwa w warszawie i za ich pomoca a takze wojewody zachodniopomorskiego po miesiacu straszenia oddali kase. zlodzieje i tyle. ODRADZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...