chocolate Posted September 23, 2005 Report Posted September 23, 2005 mam pytanie. nigdzie nie moge znalezc na nie odpowiedzi a na forum szukalam i juz nic nie rozumoiem. wiem, ze pracodawca moze zlozyc petycje, zeby jego pracownik(lub osoba ktora nim bedzie) wyjechala do usa i u niego pracowala. ale czy to moze byc petycja o zielona karte? i ile trwa taka procedura?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.