Skocz do zawartości

wypożyczenie samochodu w LA


mandi

Rekomendowane odpowiedzi

najprawdopodobniej zdecydujemy sie na wypozyczenie samochodu z f. budget. ale jak to jest (nie znam az tak super ang) z ubezpieczenim i podpisywaniem umowy. na co trzeba zwrocic szczegolna uwage? i jak jest z realnymi kosztami? - chcemy autko na 10 dni, bedziemy placic karta Visa Classic. jak to sie ma do splaty kredytu? i jakie sa aktualnie ceny paliwa? dzieki za kazda pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

cena zalezy od tego jakiej klasy bierzesz samochod. Ja bralam ostatnio SUV (Dodge Durango) z Thrifty, na 6 dni, wlasnie w LA, bo stamtad akurat wyjezdzalam na wakacje. Cena wraz z ubezpieczeniem wyniosla c.a. $350, co jednak udalo mi sie znegocjowac z roznych powodow (+ ze wzgledu na moje hmm, niezle negotiation and complaining skills :oops:) do $170.

Na co zwrocic uwage? Na ilosc kierowcow uprawnionych do prowadzenia auta (im wiecej tym drozej), na to zeby nie przeplacac za ubezpieczenie (w Thrifty ubezpieczenie "basic" zupelnie wystarcza, pokrywa ono szkody ktore nastapily rowniez z Waszej winy)...

Ceny benzyny w Kalifornii wahaja sie w tej chwili miedzy $2.83 za galon (cena dzisiejsza w najtanszej stacji, jaka znam kolo siebie) a $3.79 za galon (tak, tak). To sa liczby z San Francisco i okolic, ale w LA czy innych miejscach w Kalifornii ceny powinny byc podobne. Co do cen w innych stanach - nie wiem, ale roznice moga byc spore (pare tygodni temu w Utah placilam $2.17 za galon, jakis tydzien temu w Chicago podobno ceny dochodzily do $4.00 za galon).

Nie do konca rozumiem o jaka splate kredytu pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...