barwinek Posted September 29, 2005 Report Posted September 29, 2005 Mam paychecki, ktore powinny byc zrealizowane w PNC Bank, niestety podroz do najblizszego odzdzialu to 60$, w New Yorku ich nie ma. Czy ktos probowal realizowac paychecki w innym banku? Powiedziano mi ze to niemozliwe, chyba ze zaloze konto i oddam je do depozytu, wtedy wyplaca mi kase. Ktos moze mi powiedziec na jakiej zasadzie dziala ten depozyt?
dagmarcia Posted September 29, 2005 Report Posted September 29, 2005 To nie zaden depozyt ), poniewaz "deposit the check" oznacza zrealizowac czek. Czyli zakladasz konto, realizujesz czek ("depozytujesz" badz "cash'ujesz") i po zawodach. Mowiac nieco prosciej - nie zrealizujesz czeku z dowolnego banku (to akurat nie ma znaczenia) w banku, w ktorym ty nie masz konta. No bo jak?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.