kamillonopol Posted September 29, 2005 Report Posted September 29, 2005 witam was zapisalem sie do koledzu i chce zmienic moj status na wizie z j1 na f1 przebywajac w stanach. wlasnie otrzymalem I-20 form ze szkoly i zamierzam wyslac aplikacje do uscis. czy ktos sie informuje w szczegolach takiej procedury. co oprocz I-20, I-539 i kopi I-94 musze wyslac? ..fotki? co jeszcze powienienm zrobic na poczatku? z gory dziekuje za odpowiedzi
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.