Jump to content

czy ktos jest na praktykach an wschodnim wybrzezu?


Recommended Posts

Posted

hej czy ktos z Was jest na praktykach niedaleko Bostonu

a moze okolice Andover, haverhill czy Lawrence sa Wam bardziej znane?

dajcie znac

karola

  • 1 month later...

Posted

Halo halo. Ja jestem na praktykach na wschodnim wybrzezu :) A tak scislej to w Greenwich, CT, wiec znowu nie tak daleko od Bostonu. Cosik stary ten Twoj post, wiec podejrzewam ze juz wrocilas ze stanow. Mimo wszystko pozdrawiam. Buzka

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...