boro Posted September 30, 2005 Report Posted September 30, 2005 Witam. Mam prosbe do ludzi ktory maja konkretna wiedze na temat wiz h2b. W tym roku wrocilem z programu w&t i podczas pobytu w usa dowiedzialem sie o wizie h2b . Moj pracodawca powiedzial ze nie ma problemu z przyjeciem mnie na tak dlugo okres. jakie sa kolejne kroki jakie powininem zrobic. prosze o pomoc!!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.