Skocz do zawartości

Zacze3y sie problemy


Rekomendowane odpowiedzi

A by3o tak pieknie!!

Wszystko za3atwione, op3acone itd. A tu dzisiaj niespodzianka - z Londynu przychodzi wiadomośa, ?e nie zap3aci3am za program, co oczywiście jest nieprawdą.

I nie wys3a3am im rzekomo Medical Form, co tez jest nieprawdą.

A je?eli chodzi o baga?, to wg infromacji z Londynu moge zabrac 1 baga? o masie 22 kg+bagaz podreczny! - co raczej tez jest nieprawdą, bo regiulamin przewozu baga?u mo?na zabraa 2 x 32 kg i podreczny (wg LOT'u) -chyba, ?e ka?da linia lotnicza ma inny regulamin. Wiecie coś na ten temat?

A jeszcze wcześniej chciano mnie wys3aa do Teksasu, bo nie dosz3a do nich wcześniejsza oferta pracy z Campu z NYC (do którego jade) podobno z powodu awarii systemu komputerowego.

Mam nadzieje, ?e wszystko wyjasnią a na lotnisku bedzie czeka3 na mnie ktoś z biletem do USA a nie do Kapsztadu :D

Papapaap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jeśli chodzi o bagaż to każda linia ma własne przepisy, poza tym nie jestem pewna czy bilety kupowane przez CA nie mają jakichś ograniczeń co do bagażu?! w każdym razie, nie ma się co martwić, jeśli samolot nie jest wypełniony co do ostatniego miejsca za nadbagaż nie trzeba dopłacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...