Skocz do zawartości

Targi pracy (7 lutego 2004)


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześa,

Wybieram sie na Camp poprzez CAMP America. Jedynym sposobem na wyjechanie wspólnie z kole?ankami jest ponoa za3atwienie sobie miejsca pracy na targach, które odbedą sie w Warszawie 7 lutego. Czy ktoś by3 ju? na czymś takim? Czego moge sie spodziewaa i który Camp jest wed3ug Was najatrakcyjniejszy?

Pozdrawiam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi sa juz 7 lutego? Szybko! Bylam na Targach i stamtad mialam pracodawce - razem z narzeczonym udalo nam sie jechac w to samo miejsce. Pine Tree Camp z Maine, oboz dla niepelnosprawnych. PO roku wrocilismy w to samo miejsce. Na Targi trzeba przyjsc jak najwczesniej (jak bylismy 2 lata temu byl straszny TLOK) i szukac! A najlepiej miec fajnego konsulatanta CA, ktory sie podzili przed wejscie informacjami jakie camy sa obecne na Targach1 Choc to, czy Was zatrudnia - zalezy od Waszej rozmowy, determinacji! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by3em w zesz3ym roku to by3a straszna masakra, full ludzi i t3ok przed wejsciem. Dobrze ze ja by3em do W&T a nie na camp to nie musialem sie dobijac :)

Fakt targi sa jedynym miejsce za3atwienia sobie pracy ze znajomymi w jednym miejscu!

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześa,

Wybieram sie na Camp poprzez CAMP America. Jedynym sposobem na wyjechanie wspólnie z kole?ankami jest ponoa za3atwienie sobie miejsca pracy na targach, które odbedą sie w Warszawie 7 lutego. Czy ktoś by3 ju? na czymś takim? Czego moge sie spodziewaa i który Camp jest wed3ug Was najatrakcyjniejszy?

Pozdrawiam,

Monika

Witam,

Widze, ?e mam dok3adnie taki sam problem jak Monika. Tez jade 7 lutego na targi pracy do Warszawy. Du?o s3yszalam od znajomych na temat "zadymy" panującej na takich targach i wiem, ?e dobrze by by3o wiedziea wcześniej jakie campy są godne uwagi. Czy ktoś ma mo?e jakieś informacje na temat... do którego pracodawcy warto by by3o sie "rzucia" w kolejke na targach, gdzie są fajne warunki, miejsce i ciekawe prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześa,

Wybieram sie na Camp poprzez CAMP America. Jedynym sposobem na wyjechanie wspólnie z kole?ankami jest ponoa za3atwienie sobie miejsca pracy na targach, które odbedą sie w Warszawie 7 lutego. Czy ktoś by3 ju? na czymś takim? Czego moge sie spodziewaa i który Camp jest wed3ug Was najatrakcyjniejszy?

Pozdrawiam,

Monika

Witam,

Widze, ?e mam dok3adnie taki sam problem jak Monika. Tez jade 7 lutego na targi pracy do Warszawy. Du?o s3yszalam od znajomych na temat "zadymy" panującej na takich targach i wiem, ?e dobrze by by3o wiedziea wcześniej jakie campy są godne uwagi. Czy ktoś ma mo?e jakieś informacje na temat... do którego pracodawcy warto by by3o sie "rzucia" w kolejke na targach, gdzie są fajne warunki, miejsce i ciekawe prace?

przy pracodawcach juz takiej kolejki nie ma :) bo wpuszczają malymi grupami wpierw na ma3e "wprowadzenie" a pozniej dopiero idzie sie "po prace" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No i juz po targach.Niestety mi nie uda3o sie znaleśa tam pracodawcy tak by wyjechaa razem z kuzynką :) By3o tylko 15stu kierowników campów i mase ludzi poszukujących.Czy ktoś by3 komu sie uda3o :) ?Dzieki temu jednak, ?e tam pojecha3am a? ze Szczecina:)moje dokumenty zostaną z3ozone razem z dokumentami kuzynki i jest jeszcze szansa, ze pojedziemy w to samo miejsce. Mam nadzieje, ?e sie uda :wink: .Wiem te?, ze w marcu bedą jeszcze raz organizowane targi w Krakowie. Jeśli ktoś by sie tam wybiera3 to moge daa ju? wskazówki jak postepowaa by zwiekszya mo?liwośa dostania miejsca na campie :wink:

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, jesli niestety jesli NIE jestes studentem, mozesz wyjechac tylko na wize H2B do 12 miesiecy - moze wyjechac kazdy do 40 roku zycia, ale sam program kosztuje jakis 1000$ plus bilet lotniczy, ubezpieczenie, dojazdy do pracodawcy, zakwaterowanie itd.

Ewentualnie jesli masz skonczone studia w niedawnym czasie to m.in. Almatur i BTC organizuja program praktyk dla absolwentow - koszt bardzo podobny, a mozesz sie wybrac nawet na 18 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...