Krystian26 Posted October 4, 2005 Report Posted October 4, 2005 Mam takie pytanie do wszechwiedzacych internautow tutaj na forum. Mianowicie kto odbiera ten druczek I-94 na lotnisku? Czy przy stanowisku linii lotnicznych czy tez przy odprawie granicznej przy wylocie przez urzednika - bede wdzieczy za odpowiedz, pozdrawiam z NYC :twisted:
Flame of Udun Posted October 4, 2005 Report Posted October 4, 2005 Mam takie pytanie do wszechwiedzacych internautow tutaj na forum. Mianowicie kto odbiera ten druczek I-94 na lotnisku? Czy przy stanowisku linii lotnicznych czy tez przy odprawie granicznej przy wylocie przez urzednika - bede wdzieczy za odpowiedz, pozdrawiam z NYC :twisted: Przy stanowisku linii lotniczych - jesli natomiast masz "check in" automatyczny to PAMIETAJ oddac I-94 osobie ktora Cie wpuszcza na samolot (ktora sprawdza boarding pass) - ja raz zapomnialem i wrocilem się z samolotu aby to oddac :oops: ... Jeśli tego nie oddasz musisz wyslac I94 do immigration office w Kentucky o ile pamietam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.