aggga Posted October 10, 2005 Report Posted October 10, 2005 hej wlasnie jestem w stanach jeszcze przez 2 tygodnie na wizie studenckiej. chce przyjechac tu jeszcze raz za rok tez na studencka ale zastanawiam sie czy nie sprobowac w miedzyczasie starac sie o turystyczna bo jeszcze jestem studentka...............ale czy nie zawazy to potem na wizie stydenckiej bo jesli nie dostane turystycznej to moze nie dadza mi studenckiej................ o co pytaja w ambasadzie przy wizie turystycznej, co najlepiej miec ze soba ja jestem studentka wiec nie za bardzo moge wykazac moje zarobki, jak wyglada zaproszenie przyslane przez osobe ze stanow ( i moze to glupie pytanie ale co to w ogole jest to zaproszenie i co ono musi zawierac) i czy moze je przyslac osoba nie z mojej rodziny i bedaca amerykaninem? dzieki za pomoc
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.