Skocz do zawartości

karta kredytowa


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi przede wszystkim w warunki przyznania karty kredytowej w usa. Wiadomo mowi sie wszystko zalezy od twojej historii kredytowej, co tworzy bledne kolo. Sprawa wyglada tak mam rachunek w banku chase, od trzech miesiecy, na konto wplywa wynagrodzenie za prace, do konta jest karta debetowa, na karte dokonywane sa zakupy, z konta regulowane sa podstawowe rachunki (platnosci). Przy zakladaniu konta dostalem informacje ze o "kredytowke" moge starac sie za dwa-trzy miesiace ( wiadomo co bank to obyczaj). Przy ostatniej wizycie w banku na pytania o zasady przynawania kart kredytowych, dostalem odpowiedz prosze zlozyc wniosek i zobaczymy co odpowiedza. Pani nic nie potrafila powiedziec, choc orientacyjnie, od czego zalezy przyznanie/nieprzyznaie karty i ewentulane warunki na jakich zostanie przyznana, oraz czy w ogole mam szanse na otrzymanie karty ( na podstawie historii mojego rachunku, bo nic innego nie wchodzi w gre, nie wiem . Czy zalezy to od wysokosci salda, od obrotu na koncie ( tzn im wiecej wplacasz ale tez i wyplacasz tym lepiej), od regularnosci wplywow itp.

Aha dostalem tez odpowiedz ze nie praktykuja kart kredytowych z tzw. zabezpieczeniem czyli taka niby karta kredytowa ktora jest zabezpieczona twoimi wlasnymi srodkami.

Poprosze o porady jak uzyskac karte kredytowa. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie staram o karte kredytową.Gdy zakładałem konto w banku poinformowano mnie że ubiegać sie można po 2-3 miesiącach mineło juz więcej i do tej pory echo.Mam na koncie sporo a hajss wpłacam regularnie co 3 tygodnie.Mój problem jest ze wpłaty dokonuje sam i w taki sposób nigdy nie będe miał karty kredytowej nawet jak miał bym na koncie milion $.Wszystko opiera sie na regularności wpływów direct z jakiegoś konta np od pracodawcy.Czyli jezeli pracodawca wysyła na twoje konto regularnie daną kwote nie powinnłeś miec problemu z otrzymaniem karty kredytowej.Lepiej jak co tydzień pracodawca wpłaca na twoje konto np 100 $ niż sam miał byś wpłacać 1000$.Bo bank nie ma pewności skąd są te pieniądze, mi powiedzieli że równie dobrze moge byc dilerem :roll:.Tak samo jest z otrzymaniem kredytu wszystKo opiera sie na tej samej belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze przelw bezposrednio z konta prcodawcy to najlepsze rozwiazanie. Piszac ze sam dokonujesz wplaty miales na mysli gotowke czy tez czeki wystawione przez pracodawce? W moim przypadku co tydzien dokonuje wplaty czeku od prcodwacy.

Czy np istnieje tez jakas mozliwosc aby wziac jakis maly kredyt za poreczeniem osoby ktora posiada historie kredytowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...