Skocz do zawartości

Moj Ojciec jest nielegalnie w usa... pomozcie ... plis


Suchy18

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ja mam podobny problem tzn. obawiam się ze niedostane wizy, bo moja siostra jest w Stanach. Razem byłyśmy na W&T i ona sobie zmieniła status wizowy na F1. Jest legalnie, ale ja chcę w następnym roku jechać na Intershipa i nie wiem czy dostanę wizę, bo po pierwsze będę juz absolwentką no i moja siostra jest w USA. Boję się, że mnie nie puszczą, bo będą myśleli ze jadę do niej i że chcemy tam zostać. Co myślicie na ten temat????

Mam jakieś szanse na wyjazd????

Może ktoś miał taki przypadek i dostał wizę????

please help?! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam osobiscie kilka osob ktore maja nielegalna czesc swojej bliskiej rodziny w uSA a mimo to dostali wizy.Ostatnio moj kolega staral sie o wize.Jego mama,brat i siostra sa nielegalnie od dwoch lat w Usa a on dostal promeske na 10 lat.Jego siostra tez starala sie o wize zaraz po nim i rowniez dostala na 10 lat.Razem pojechali na wakacje do swojej mamy i reszty rodzenstwa.Znam tez dziewczyne ktorej siostra zostala nielegalnie po wizie W&T w Stanach a ona doleciala tam po roku.Tez bez problemu dostala wize.To jednak kwestia szczescia.

Badz dobrej mysli i startuj po wize!

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu poradzic idz , sprobuj , zobaczysz jak bedzie ja tez jestem tegorocznym maturzysta ( z innej beczki jak tam przygotowania do matury z polskiego , chodzi mi o prezentacje ?:D ) ale ja mam zamiar jechac w czerwcu na program AU PAIR bo wtedy mam wieksze szanse zeby zwiedzic stany tak jak bym chcial a nie tylko na wakacje to zdecydowanie za malo . Ale mam tez rodziene w USA i moj brat pojechal do nich na wakacje i tez byl po liceum nie przynosil nic zwiazanego z tym ze dostal sie na studia bo o to go nie pytali w ogole w konsulacie .

Takze życze podowdzenia i nie strsuj sie bo konsul to wyczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Miles przygotowania do matury ustnej mi ida dobrze ,praktycznie juz praca napisana.jaki masz temat? ja sposoby portetowania kobiet w literaturze i malarstwie... A powracajac do wizy , ciotka mi na dniach wysle zaproszenie wiec o wize chce startowac koncem grudnia o ile sie uda albo poczatek stycznia...Mam cicha nadzieje ze bede mial to szczescie i mi nie sprawdza ze ojciec jest tam nielegalnie :) obym potrafil opanowac nerwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Pierdoły z tą deportacją. Historia PRAWDZIWA:

Małżeństwo w Polsce (1 dziecko chore), mąż nie wytrzymuje wyjeżdża na "wycieczkę" do Kanady, potem zieloną do USA. Siedzi tam już 5ty rok. Żona ustala dokładne miejsce pobytu męża. Zgłasza sprawę do amerykańskiego immigration podając wszystkie potrzebne dane (mają tylko pojechać i gościa wyjąć i deportować) i okazuje się że -"dziękujemy za informacje bla bla bla ale NIE SĄ zainteresowani ściganiem Kowalskiego z Polski- jak by Pani dysponowała informacjami nt obywateli państw osi zła to będziemy wdzięczni bla bla bla". I już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chociaż ta historia też jest prawdziwa :

Nowak jedzie do Meksyku, tam płaci za przeprowadzenie przez zieloną, udaje się, po jakimś czasie wpada w "głupi sposób" - ponosi go i wygarnia sheryfowi na drodze (zapomniał że to nie polska drogówka), okazuje się że jest nielegalnie, federalni proponują ugodę - dostanie GC jak wyda osobe która organizuje przejścia przez granicę, Nowak przystaje, dostaje GC, zeznaje , zatrzymują siatkę, sprawa w sądzie, wyrok, imigration zabiera Nowakowi GC i kopa w d... z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...