Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam wizę turyst. jescze tylko praca mgr i jadę. Tutaj całkiem nieźle mi się powodzi i szansa na fajną prace by była no ale Miłość .. Prosze poradźcie mi co ja mam zrobić w usa ..poniewaz chciałabym isc na jakieś studia bo one mnie uratują przed zmuszeniem do wyjazdu , no ale będzie trzeba zarobić na siebie a sprzatać po domach to po 5 latach studiów juz mi się nie uśmiecha. Poradzcie mi czy jak pojadę do usa będe miała szanse zrealizować moje plany. Wybieram sie do oregon... Dziekuję za pomoc Acha wiem że takich postów jak mój jest duzo ale naprawdę już z tego wsztskiego nie wiemco wybrać.. stwierdziłam że napisze a w Was nadzieja :D Tylko licze na odpowiedzi optymistyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o chłopaka to on o ile wszystko się powiedzie bedzie miał f1 z turytycznej.Ja natomiast bede sobie musiała poradzić .. zastanawiam się nad mozliwością uzyskania wizy H ale dopiero tam na miejscu... może będzie to jakieś wyjcie... będę miała obronioną mgr. z dziedziny która tam nadal się rozwija i może gdzies do prac naukowych się sprzydam a może na jakieś podyplomowe tam pujdę albo na starz ... najgorsze jest to, że mój język ang nadal jest na poziomie dobrym a nie doskonałym .. i teraz uczę się i uczę... i jak? troszke wyjasniłam?? dla mnie i tak jest ciężko .. chociasz widze nadzieje - a nóż otowrzy ten wyjazd przede mną nowe możliwości.W sumie sama myśl o nim takie stwarza no ,ale na ile realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...