Skocz do zawartości

Laptop


marek309

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok. Dzieki za odpowied1 . A czy móg3 byś powiedziea jak uniknąa c3a na lotnisku oraz VAT'u . Oczywiście nie chce odzyskaa vat'u zap3aconego w USA .

Jak przewie1a laptopa , ?eby nikt sie nie przyczepi3 , wiem ,?e muszą mi uwierzya , ?e z tym laptopem przyjecha3em do USA . No ale gostek mo?e zapytaa dlaczego nie zg3osi3em posiadanie laptopa przed wjazdem do USA .

Co zrobia , ?eby uniknąa c3a itp. op3at .

Z góry dzieki za wszystkie informacje . Pozdrawiam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jednego laptopa nikt sie nie przyczepia. Bierzesz w baga? podreczny to Cie poproszą jedynie, ?eby wy3ączya przy starcie i przy lądowaniu, ?eby przypadkiem nie zak3óci3 urządzen samolotu i tyle. Moze jak 5 powieziesz to Ci c3o dowalą. Ja nie slyszalem jeszcze, ?eby ktoś mia3 problemy z 1 laptopem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz , ?e drą?e temat . Do konca nie jestem pewny czy naprawde lepiej jest trzymaa laptopa w baga?u podrecznym , mo?e lepiej schowaa go do walizek .

Przypuszczam ,?e wtedy dopiero bym mia3 problemy , bo pewnie te urządzenia na lotnisku wyczują ,?e w baga?u jest jakaś elektronika . No i dopiero bym musia3 sie t3umaczya .

Jak mo?esz powiedz co o tym myślisz :-).

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na stronke typu www.bizrate.com i poszukaj w jakimś sklepie internetowym, mozna kupic jeszcze taniej. Tylko wybierając sklep kieruj sie opiniami sklepu ...

a laptopa w podreczny i bedzie spox :D

ja lecia3em m.im. z 3 cyfrówkami i nikt sie nie pyta3 o nic 8)

Edit: a no i jeszcze mia3em radio samochodewe :) tez zero reakcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
hej,jak to jest z przenośnym internetem w laptopie- w  USA??drogo wyniesie nas miesueczny abonament internetu bezprzewodowego??

Nie wiem nic o abonamencie, ale mysle, ze zlapiesz bezprzewodowy Internet niemal wszedzie gdzie otworzysz laptop :]

We wszystkich 9 stanach, w ktorych bylam tylko w kilku miejscach nie bylo wireless - m.in. naleza do nich Grand Canyon i Yellowstone. Poza tym nawet na plazach nie bylo problemu netem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...